-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Bendruomenę buriantis renginys, skirtas Vasario 16-ajai paminėti

Bendruomenę buriantis renginys, skirtas Vasario 16-ajai paminėti

Vasario 15 d. Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos koncertų salėje vyko TŪM I (Tūkstantmečio mokyklų I) programos bendruomenę buriantis renginys, skirtas Vasario 16-ajai paminėti – Pilietiškumo pamoka su Rafailu Karpiu ir Dariumi Mažintu. Renginį pradėjo Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos 7c klasės mokinys Pijus Valinčius V. Kernagio daina „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“. Svečiai – Lietuvoje žinomas operos atlikėjas ir įvairių televizijos projektų dalyvis Rafailas Karpis ir Darius Mažintas, Lietuvos pianistas, kultūros veikėjas, edukacinių projektų iniciatorius, atliko ištraukas iš klasikinių operų, lietuvių kompozitorių kūrinių, šiltai ir betarpiškai bendravo su gimnazistais ir renginio dalyviais.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content