Tarpklasinės kalėdinės kvadrato varžybos.

Gruodžio 13 d. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijoje vyko 3 ir 4 klasių tarpklasinės kalėdinės kvadrato varžybos.
Pirmose varžybose susitiko 3a ir 3b klasės. Laimėjo 3b klasės komanda. Išrinkti du absoliučiai geriausi žaidėjai. Tai Adelija Stefanskaja ir Aironas Rusteika bei 8 geriausi žaidėjai: Luka Neciunskaitė (3b), Maryan Tereshchenia (3b), Goda Zenkutė (3b), Žygimantas Kajėnas (4a), Danielius Kavaliauskas (3a), Matas Kudaba (3a), Benediktas Paukštė (3a), Gabija Galatiltytė (3a).
Antrose varžybose susitiko 4a ir 4b klasės. Laimėjo 4b komanda. Absoliučiai geriausiais žaidėjais pripažinti: Tautvydas Januškevičius (4b) ir Simonas Doviakovskis (4a). Išrinkti geriausi žaidėjai: Tadas Baušys (4a), Dominykas Stasiukėnas (4a), Matas Juršėnas (4a), Austėja Rusteikaitė (4a), Orestas Palenčius (4b), Adrianas Šalcas (4b), Benas Bužinskas (4b), Benas Adomėnas (4b).
Kovos buvo įdomios ir intriguojančios. Komandos nugalėtojos apdovanotos taurėmis, o visi dalyviai gavo dovanėles.