-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Respublikiniame mokinių tapybos darbų konkurse „Dailininkų įkvėpti“

Respublikiniame mokinių tapybos darbų konkurse „Dailininkų įkvėpti“

Gimnaziją pasiekė džiugi žinia iš Panevėžio dailės mokyklos: mūsų gimnazijos IV klasės mokinių Eglės Cicėnaitės ir Danielės Razdaigoros darbai buvo įvertinti Respublikiniame mokinių tapybos darbų konkurse „Dailininkų įkvėpti“. Jų darbai pateko tarp 126 geriausiųjų ir atrinkti parodai (iš 583 darbų, kuriuos sukūrė mokiniai iš 89 Lietuvos mokyklų). O Danielė tapo dar ir viena iš 35 konkurso laureatų (16-19 metų amžiaus grupėje). Mokinių mokytoja Audronė Čeponienė.
Respublikinė tapybos darbų konkurso „Dailininkų įkvėpti“ paroda vyks Pragiedrulių kūrybiškumo centre. Atidarymas – 2023 m. gruodžio 12 d. Paroda veiks iki gruodžio 20 d. Po to darbai bus eksponuojami Panevėžio muzikos mokyklos galerijoje „Stop tai aš“, Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės bibliotekos galerijoje „Eksperimentas“.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content