-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Renginys, skirtas Šiaurės šalių bibliotekų savaitei paminėti

Renginys, skirtas Šiaurės šalių bibliotekų savaitei paminėti

Lapkričio 15 dieną 3b klasės mokiniai dalyvavo Ignalinos viešosios bibliotekos organizuotame renginyje, skirtame Šiaurės šalių bibliotekų savaitei paminėti. Sumažinus apšvietimą ir įžiebus žvakes buvo sukurta jauki atmosfera, kurioje vaikai skaitė ištraukas iš knygos „Emilis iš Lionebergos“. Šioje knygos dalyje jautriai perteikiama tikra Kalėdų dvasia, kai dalijamasi su stokojančiais ir vargstančiais. Mokiniai aptarė skaitytas ištraukas, dalyvavo viktorinoje, kuri buvo sudaryta iš 20 klausimų. Teisingai atsakiusiems kuo daugiau klausimų buvo įteikti prizai. Dėkojame organizatoriams už įdomų renginį.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content