-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Česlovo Kudabos gimnazijoje svečiuosis menininkės

Česlovo Kudabos gimnazijoje svečiuosis menininkės

Miela gimnazijos bendruomene,
Nuo lapkričio 20 d. esate kviečiami į kūrybinį nuotykį – galimybę savo rankomis transformuoti mokyklos erdves. Taip, tikrai, dažais ir teptukais liestis prie mokyklos sienų bus legalu ir… netgi skatintina, nes tai darysime profesionaliai.
Česlovo Kudabos gimnazijoje svečiuosis menininkė, LDS narė, dizainerė Silvija Juozelskytė bei instaliacijų menininkė Vaiva Lanskoronskytė. Paskaitų ir kūrybinių dirbtuvėlių metu prisiliesite prie dizaino bei tvaraus meno pagrindų, susipažinsite su „Bauhaus“ mokyklos principais, interjere naudojamų spalvų bei formų psichologiniu poveikiu. Dalyvaujantieji projekte turės galimybę nuvykti į Visagino baldų fabriką ir pažinti iš vidaus dar vieną sritį, kuri netikėtai gali pasirodyti įdomi.
Demokratiniu keliu išrinksime geriausius eskizus ir kartu juos įgyvendinsime bendrose mokyklos erdvėse.
Ko reikės, kad šis šaunus sumanymas pasisektų?
Visų pirma – puikios Jūsų nuotaikos ir… galimybės skirti šiek tiek savo laiko. Ant sienų tapysime dvi savaites, pirmadieniais-trečiadieniais po pamokų.
Nuoširdžiai kviečiame išdrįsti ir patirti tą nepakartojamą jausmą kasdien grįžti į savo pačių sukurtą erdvę.
Nuoširdžiai,
Silvija Juozelskytė,
Vaiva Lanskoronskytė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content