-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
IVa ir IVb klasės mokiniai dalyvavo TŪM edukacinėje išvykoje

IVa ir IVb klasės mokiniai dalyvavo TŪM edukacinėje išvykoje

Įgyvendinant „Tūkstantmečio mokyklų“ programos (toliau – TŪM) projektą „Tūkstantmečio mokyklos I“, rugsėjo 18-19 dienomis IVa ir IVb klasių mokiniai dalyvavo TŪM edukacinėje išvykoje – Vilniaus „Skalvijos“ kino teatre jie žiūrėjo režisieriaus Mariaus Markevičiaus filmą „Rose Namajunas: aš esu čempionė“. Po šio dinamiško, sukrečiančio, stiprias emocijas keliančio filmo anglų kalba vyko diskusija-aptarimas. Anglų kalbos mokytoja Dovilė Rakštelienė parengė mokiniams užduotį – parašyti filmo santrauką ir rekomendaciją. Tokia forma vyks visos TŪM kultūrinio ugdymo veiklos: pažinimas – veikla – užduotis. Rytoj estafetę perduosime kitai grupei – IVb klasei.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content