-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Teatro IKI grupė iškeliavo į teatrų festivalį Šiauliuose

Teatro IKI grupė iškeliavo į teatrų festivalį Šiauliuose

Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos vaikų teatro IKI grupė pirmą rugsėjo savaitgalį iškeliavo į teatrų festivalį Šiauliuose, kur tuo pat metu vyko nepakartojama miesto šventė. Tradiciniame kas antrus metus vykstančiame vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje „Baltoji varnelė“ ignaliniečiai parodė pavasarį pastatytą smagią muzikinę istoriją „Nuostabu, namuose užsiveisė…!!!“. Teatro IKI nariai galėjo pajusti Šiaulių miesto šventės atmosferą, pasidžiaugti teatralizuotu paradu, dalyvauti teatro, šokio, filosofijos kūrybinėse dirbtuvėse, susitikti su draugais ir stebėti teatrų iš Jurbarko, Kretingos, Alytaus ir Šiaulių spektaklius. Vaikų teatras IKI ir vadovė dėkoja gimnazijai už kelionę ir puikiai nusiteikę žengia pasitikti teatrinio rudens!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content