Verslumo ugdymo projekto „Creazone Matrix“ nugalėtojų kelionė

Birželio 10 dieną dvi gimnazistų komandos, dalyvavusios verslumo ugdymo projekte „Creazone Matrix“ ir laimėjusios 1000 Eurų prizą, su būriu draugų išvyko į Latviją. Pirmiausia buvo aplankyti abejingų nepaliekantys įspūdingi Rundalės rūmai ir elektriniu traukinuku pasivažinėta prancūziškame šių rūmų sode. Toliau kelionės maršrutas vedė į šurmuliuojančią Rygą, kur ypač įdomu šeštadieniais. Grupė gimnazistų su mokytojomis A. Urbanaite ir A. Remeškevičiene smagiai pasivažinėjo siauromis senamiesčio gatvelėmis ir susipažino su Rygos istorija. Paskutinis kelionės taškas – Jūrmala pasitiko stipriu vėju ir didelėmis bangomis. Paplūdimyje plevėsuojanti raudona vėliava viltis išsimaudyti jūroje sužlugdė, bet nuotaikos nesugadino. Smagiai praleistas šeštadienis padėjo pamiršti visą mokslo metų nuovargį.