Finalinės atskirų rungčių varžybos Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos

Birželio 2 d. Šiauliuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos. Dalyvavo 28 komandos iš įvairių Lietuvos miestų.
Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos merginų ir vaikinų komanda atstovavo rajoną (Edvinas Mačėnas IIIb kl., Justinas Mačėnas IIa kl. , Nojus Vilimas IIa kl., Kristupas Pranevičius Ia kl., Edvinas Rantinšas Ia kl., Tomas Daubaras 8a kl., Snežana Poklikajeva IIIb kl., Kornelija Sukovaitė 8c kl., Gabrielė Čepurnovaitė 8c kl., Samanta Umbrasaitė 8b kl.). Jaunieji sportininkai pelnė papildomai taškų ir Ignalinos rajonas respublikos mastu iš trečios vietos pakilo į antrą vietą.
Džiaugiamės tokiu aukštu rezultatu ir linkime sėkmės ateityje.