LMMO vertinimo komisija susumavo galutinius rezultatus

LMMO vertinimo komisijai susumavus galutinius rezultatus (olimpiados nugalėtojų sąrašą galite rasti čia), paaiškėjo, kad vienuoliktų klasių grupėje Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos mokinys Andrius Gasiukevičius laimėjo bronzos medalį ir trečiojo laipsnio diplomą. Sveikiname!
Andriui taip pat suteikiamas Lietuvos mokinių matematikos olimpiados laureato vardas, nes Andrius jau trijose LMMO yra laimėjęs I–III vietas. Laureato diplomas mokiniui gali būti teikiamas tik vieną kartą.
Sveikiname Andrių ir linkime sėkmės dalyvaujant 2023 m. gegužės mėn. VU Matematikos ir informatikos fakultete dvi dienas vyksiančioje atrankoje į 2023 m. Pasaulinę matematikos olimpiadą (IMO) ir į 2023 m. Vidurio Europos matematikos olimpiadą (MEMO).
Informacijos šaltinis: https://ignalina.lt/naujienos