Rajono bendrojo ugdymo mokyklų kroso estafečių varžybos

Balandžio 27 d. Ignalinoje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų kroso estafečių varžybos dvejose amžiaus grupėse. Dalyvavo Ignalinos Česlovo Kudabos, Ignalinos r. Vidiškių ir Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijų komandos.
Varžybas lydėjo atkakli ir ryžtinga komandų kova.
Jaunesniųjų grupėje I vietą užėmė Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos komanda (Greta Gabrielė Kilbauskaitė, 7b, Evelina Čeponytė, 7c, Rugilė Paukštytė, 7c, Kornelija Sukovaitė, 8c, Eimantas Lekavičius, 8a, Žygimantas Malakauskas, 8c, Antanas Marius Čibiras, 8c, Tomas Daubaras, 8a), II vietą – Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos komanda, III vietą – Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos komanda.
Vyresniųjų grupėje I vietą užėmė Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos pirma komanda (Gabrielė Keturkaitė, IVa, Agilija Skudutytė, IVa, Grigelytė Kornelija, IIa, Goda Oškinytė, IIIb, Aivaras Šimkūnas, IVa, Edvinas Mačėnas, IIIb, Nojus Vilimas, IIa, Justas Mačėnas, IIa, ),
II vietą – Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos antra komanda (Rugilė Pilinskaitė, Ia, Jogailė Maskoliūnaitė, Ia, Lukrecija Bunoraitė, Ib, Ieva Valaikaitė, Ia, Matas Šurna, Ia, Kristupas Pranevičius, Ia, Edvinas Rantinšas, Ib, Joringis Krikščionaitis, Ia), III vietą – Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos komanda.
Gegužės 5 d. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos komandos atstovaus rajoną Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse varžybose Kėdainiuose.