Balandžio 21–23 d. Vilniuje vyko IX tarptautinis vaikų ir jaunimo vokalinis konkursas „MUZIKOS TALENTŲ LYGA 2023“. Konkurse dalyvavo atlikėjai ne tik iš Lietuvos, bet ir Belgijos, Ukrainos, Armėnijos, Latvijos ir Lenkijos. Per tris dienas buvo išklausyti 327 pasirodymai. Konkurse dalyvavo ir Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos solistai – Airūnė Marija Katyšovė, Mantas Bendorius ir Liveta Kavaliauskaitė.
Džiaugiamės jaunųjų muzikos talentų pasiekimais: I vietą užėmė Mantas Bendorius, II vietą – Liveta Kavaliauskaitė, II vietą – Airūnė Marija Katyšovė.