-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Gimnazijos jaunųjų paramedikų sėkmė

Gimnazijos jaunųjų paramedikų sėkmė

Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos jaunieji paramedikai dar kartą įrodė, kad yra puikiai pasirengę suteikti pirmąją pagalbą. Net trys ignaliniečių komandos dalyvavo Kaune, „Santaros“ gimnazijoje, vykusiose Lietuvos mokyklų pirmosios medicinos pagalbos varžybose, kuriose rungėsi 52 komandos iš visos Lietuvos. Renginio dalyvius pasveikino Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys ir Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Jaunųjų paramedikų komandos atliko 5 praktines užduotis o komandų kapitonai dar turėjo atlikti teorinių žinių testą. Gimnazijos jaunieji paramedikai puikiai atliko užduotis ir sulaukė daug vertintojų pagyrimų bei puikių įvertinimų. Gimnazistų trečioji komanda – Kamilė Graužlytė, IIIb klasė, Eglė Sidorenkaitė, IIa klasė, Emilija Vijeikytė, II b klasė, – iškovojo antrą vietą. Gerai pasirodė ir kitos dvi komandos, užėmusios ketvirtą ir šeštą vietas tarp 52 rungtyniavusių komandų. Sveikiname!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content