-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Abėcėlės šventė savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Abėcėlės šventė savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Balandžio 6 d. 1 klasių mokiniai lankėsi Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, kurioje vyko Abėcėlės šventė. Mažieji gimnazistai deklamavo eilėraščius, šoko, dainavo, grojo dūdelėmis. Bibliotekos šeimininkė Paulė džiaugėsi, jog skaitymas plačiai atveria duris į žinių pasaulį.
Vaikus sveikino Ignalinos rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė, administracijos direktoriaus pavaduotoja Lina Gladkauskienė bei Ignalinos viešosios bibliotekos direktorė Loreta Aleknienė. Mokiniams buvo įteikti Abėcėlės šventės diplomai ir skaitytojo pažymėjimai – tai tarsi raktai, atveriantys vartus į skaitymo pasaulį.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content