-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Tarpzoninės estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

Tarpzoninės estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

Kovo 17 d. Biržuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių tarpzoninės estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų gimnazistai.
Ignalinos Česlovo Kudabos komanda iškovojo III vietą, kurią sudarė – Julius Jankovičius, 4c, Vytis Šidlauskas, 4c, Joris Matvejevas, 4c, Lukas Zabolevičius, 4c, Rapolas Čeberakas, 4a, Arminas Smagurauskas, 4a, Vilius Jackevičius, 4a, Dominykas Paukštė, 4a, Tautvydas Januškevičius, 3b, Benas Bužinskas, 3b, Elizabeth Baublytė, 4c, Augustė Rasikaitė, 4c, Eliza Artemjeva, 4c, Goda Maskoliūnaitė, 4c, Miglė Aidukaitė, 4c, Medeina Cicėnaitė, 4a, Saulė Šimonytė, 4a, Elžbieta Zaleckytė, 4a, Lijana Kazakevičiūtė, 4a, Lėja Kazakevičiūtė, 4b.
Vyriausias varžybų teisėjas komandas apdovanojo diplomais.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content