-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Koncertas „Džiaugiamės laisve“

Koncertas „Džiaugiamės laisve“

Trijų mūsų miesto įstaigų – Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos, Ignalinos rajono kultūros centro ir Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos – susibūrimo ir bendradarbiavimo rezultatas virto koncertu „Džiaugiamės laisve“. Koncerto vedėjai, jaunieji teatro ,,IKI“ aktoriai, džiaugėsi tuo, kad yra laisvėje gimusi karta. Mes, žiūrovai, džiaugėmės tokiais gražiais ir kūrybiškais jaunais žmonėmis, organizatorių ir koncerto dalyvių sukurtu bendruomeniškumo jausmu, šildančiu šią pūga siautėjančią dieną. Dėkojame už muzikos, šokio ir meninio žodžio sintezę bei priminimą, kad laisvė yra mums labai svarbi vertybė.

Daugiau vaizdo informacijos žiūrėkite https://youtu.be/9VzZR9tVYZc

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content