-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Projekto „Mokyklos – Europos parlamento ambasadorės“ kelionę į Strasbūrą

Projekto „Mokyklos – Europos parlamento ambasadorės“ kelionę į Strasbūrą

Vasario 27 – kovo 4 dienomis grupė Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos IV klasių mokinių vyko į projekto „Mokyklos – Europos parlamento ambasadorės“ kelionę į Strasbūrą. Pakeliui mokiniai aplankė kelis Europos miestus: Prahą, Beroun, Štutgartą, Rotenburgą prie Tauberio ir Vroclavą.
Strasbūre gimnazistai dalyvavo Euroscolos renginyje europarlamente, turėjo galimybę užduoti klausimus vice prezidentui, kitiems Europos parlamento nariams ir dalyvauti diskusijose lygių galimybių tema. Taip pat džiugino galimybė su gide pasivaikščioti Strasbūro senamiesčio gatvėmis, pasigėrėti puikia architektūra ir pasidžiaugti bundančiu pavasariu.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content