Karjeros diena

Vasario 23 d. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijoje vyko Karjeros diena. Visi gimnazistai – nuo penktoko iki abituriento – dalyvavo skirtingose veiklose. Mažieji penktokėliai ugdėsi stropumą, atidumą ir kūrybiškumą lipdydami molio plokšteles su Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro keramikos būrelio vadove  vyr. mokytoja Jolita Bužinskiene. 6 klasių mokiniai lankėsi Ignalinos krašto muziejuje, kur susipažino su muziejininko profesija ir dalyvavo edukacijoje „Apyrankių gamyba“. 7 klasių mokiniai  lankėsi kavinėje „Šeimos virtuvė“ ir  klausėsi jos savininko pasakojimo apie tai, kaip galima verslą pradėti nuo nulio. Dalis 8 klasių mokinių vyko į Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centrą bei Švenčionių ir Utenos profesinio rengimo centrus, kita aštuntokų grupė kartu su  I–IV klasių gimnazistais dalyvavo paskaitose, kurias vedė Utenos regioninio karjeros centro Utenos jaunimo užimtumo skyriaus darbuotoja Justina Araminaitė–Pelakauskė, Ignalinos verslumo centro vadovė Ligita Smagurauskienė, tekstilės dizainerė ir studijos „Silvijart“ įkūrėja menininkė Silvija Juozelskytė, Ignalinos aerodromo direktorius Vytautas Rafanavičius, Vilnius Tech bei Visagino technologijų ir verslo centro atstovai.