-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS

Ignalinos rajono BUM merginų ir vaikinų stalo teniso varžybos

Sausio 31 d. Ignalinoje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų merginų ir vaikinų stalo teniso varžybos. Dalyvavo Ignalinos Česlovo Kudabos, Ignalinos rajono Vidiškių, Ignalinos rajono Didžiasalio „Ryto“ gimnazijų 3 merginų ir 4 vaikinų komandos.
Tarp merginų I vietą užėmė Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos I komanda (Akvilė Brukštutė, 8b, Airida Jankauskaitė, 8b, Samanta Umbrasaitė, 8b, Viktorija Gudelytė, 8c).
Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos II komandos merginos užėmė III vietą (Ieva Kandratavičiūtė, IIb, Viltė Mačiulytė, IIb, Emilija Vijeikytė, IIb).
Tarp vaikinų Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos I komanda užėmė III vietą (Eimantas Lekavičius, 8a, Žygimantas Malakauskas, 8c, Martynas Stanaitis, 8c, Eimantas Žilėnas, 8c). Komandos nugalėtojos apdovanotos taurėmis, prizininkai medaliais.
Vasario 4 d. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos merginos vyks į Uteną atstovauti rajonui Lietuvos mokyklų žaidynių mokinių zoninėse stalo teniso varžybose. Sėkmės!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content