-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Savivaldybės etapo I – IV klasių mokinių chemijos olimpiados savivaldybės etapas

Savivaldybės etapo I – IV klasių mokinių chemijos olimpiados savivaldybės etapas

Sausio 18 d. gimnazijoje nuotoliniu būdu vyko savivaldybės etapo 9 – 12 klasių mokinių chemijos olimpiados savivaldybės etapas, kuriame dalyvavo 15 mokinių iš trijų rajono gimnazijų. Mokiniai užduotis atliko MOODLE platformoje. Olimpiados dalyvių darbai buvo tikrinami automatiškai. Gavus rezultatų lentelę paaiškėjo, kad 9 klasių grupėje Jogailė Maskoliūnaitė, Ia klasė, užėmė I vietą,  Agnė Cicėnaitė, Ib klasė, – II vietą. 10 klasių grupėje I vietą užėmė Gabija Butkūnaitė, IIb klasė, II vietą – Augustė Raslanaitė, IIa klasė. 11 klasių grupėje I vietą užėmė Andrius Gasiukevičius, IIIa klasė, II vietą – Giedrius Blaževičius, IIIb klasė, III vietą – Dovydas Vaitkevičius, IIIb klasė. Visus mokinius ruošė chemijos mokytoja metodininkė Irma Rasikė. Andrius Gasiukevičius yra pakviestas dalyvauti šalies etapo chemijos olimpiadoje, kuri vyks kovo 9–11 dienomis Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos institute.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content