-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Teatras IKI dalyvavo Respublikiniame Klaipėdos universiteto absolventų mokyklinių teatrų festivalyje „Aitvarai 2023“

Teatras IKI dalyvavo Respublikiniame Klaipėdos universiteto absolventų mokyklinių teatrų festivalyje „Aitvarai 2023“

Sausio 17 d. teatras IKI dalyvavo Respublikiniame Klaipėdos universiteto absolventų mokyklinių teatrų festivalyje „Aitvarai 2023“, kuris vyko Vilniaus senajame teatre. Renginyje dalyvavo aštuoni mokykliniai teatrai iš Ignalinos, Panevėžio, Plungės, Tauragės ir Klaipėdos. Teatro IKI artistams buvo puiki galimybė spektaklį „Baltos durys“ vaidinti profesionalioje Senojo teatro scenoje. Iš visų festivalio pasirodymų buvo renkamas geriausias spektaklis, įteikta taurė bei pareiga surengti festivalį savo mieste. Labai džiaugiamės, kad Teatras IKI tapo Respublikinio Klaipėdos universiteto absolventų mokyklinių teatrų festivalio „Aitvarai 2023“ laureatais!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content