-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Baigiantis metams buvo paskelbti šį rudenį vykusių IT konkursų rezultatai

Baigiantis metams buvo paskelbti šį rudenį vykusių IT konkursų rezultatai

Baigiantis metams buvo paskelbti šį rudenį vykusių IT konkursų rezultatai.
Lapkričio 14 d. – gruodžio 9 d. vyko IT konkursas „Bebras“. Tai kasmet organizuojamas tarptautinis informatikos ir informacinių technologijų konkursas, vykstantis daugiau nei 25-iose pasaulio šalyse, kuriame gali dalyvauti 1–12 klasių mokiniai. Konkurso užduotys yra trijų lygių, ugdančios mokinių kūrybiškumą, informacinę kultūrą, algoritminę ir loginę mąstyseną.
„Bebro“ konkurse skirtingose amžiaus grupėse dalyvavo nemažas būrys ir mūsų gimnazistų. Geriausius rezultatus savo amžiaus grupėse pasiekė: Airūnė Vasarė Katyšovė, 2b, Goda Zenkutė, 2b, Andrėja Gudonė, 2b, Adelija Stefanskaja, 2b, Deimantė Jančytė, 2b, – 1 vietą šalyje, Emilija Jackevičiūtė, 1a, Arnas Dinda, 1a, – 6 vietą, Matas Kajėnas, 2a, Evelina Juškevič, IIIb, – 29 vietą, Austėja Stasiukėnaitė, 1a, Kasparas Leleika, 1b, – 32 vietą.
Gimnazistai dalyvavo ir respublikiniame informacinių technologijų konkurse „Žiemos fantazija“. Visi dalyvavusieji gavo diplomus.
Patricija Doviakovskytė, IIIa, ir Aurita Navikaitė, IIb, dalyvavo respublikiniame informacinių technologijų konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“. Abi mokinės surinko daugiau kaip 50% balų ir buvo apdovanotos diplomais.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content