-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Paskaita mokiniams, kaip teisingai pasirengti individualiam ugdymo planui

Paskaita mokiniams, kaip teisingai pasirengti individualiam ugdymo planui

Gruodžio 12 dieną II klasių mokiniai dalyvavo paskaitoje, kaip teisingai pasirinkti mokomuosius dalykus individualiam ugdymo planui. Žurnalo „Reitingai“ redaktorius G. Sarafinas pradėjo paskaitą nuo klaidų, kurias daro jaunimas, planuodamas savo profesinius pasirinkimus, aptarimo. Lektorius pasiremdamas įdomiais pavyzdžiais nagrinėjo netinkamus sprendimus, kuriuos nuolat daro mokiniai, aptarė aukštųjų ir profesinių mokyklų stiprybes ir silpnybes, studijų kryptis, pasakojo apie profesijų pritaikomumą, davė patarimų, kaip pažinti save. Žurnalo redaktorius paminėjo, kad kelias be pralaimėjimo – turėti kelias profesijas, kurias galima įgyti keliais būdais: lankant kursus, pasinaudojant moduliniu mokymu profesinėse mokyklose, baigus 12 klasę stoti į profesinę mokyklą o pabaigus ją – į aukštąją, pasirinkti gretutines ar tarpkryptines studijas.
Paskaita buvo labai aktuali antrokams, nes netrukus kiekvienas turės pasirinkti mokomuosius dalykus ir sudaryti savo individualų ugdymo planą.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content