-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Nacionalinės moksleivių akademijos matematikos olimpiada 5–8 klasių mokiniams

Nacionalinės moksleivių akademijos matematikos olimpiada 5–8 klasių mokiniams

Gruodžio 3 d. Kauno technologijos universitete vyko Nacionalinės moksleivių akademijos matematikos olimpiada 5–8 klasių mokiniams. Olimpiadoje dalyvavo ir Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos mokiniai: Tadas Smagurauskas, 5a, Edvardas Paukštė, 5b, Nojus Šimkus, 6a, Urtė Labuckaitė, 6b, Enrikas Baranauskas, 6b, Alisa Garejeva, 7a, Gabija Večeraitė, 7a, Aurėja Navikaitė, 7a, Nojus Žilo, 7a, Samanta Umbrasaitė, 8b.
Geriausiai olimpiadoje sekėsi Nojui Šimkui, Enrikui Baranauskui ir Urtei Labuckaitei. Dėkojame mokiniams už dalyvavimą ir linkime sėkmės kitose matematikos olimpiadose.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content