-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Gimnazijoje vyko Šviesos ir žodžio šventė, skirta Šiaurės šalių literatūros savaitei paminėti

Gimnazijoje vyko Šviesos ir žodžio šventė, skirta Šiaurės šalių literatūros savaitei paminėti

Lapkričio 14–18 d. gimnazijoje vyko Šviesos ir žodžio šventė, skirta Šiaurės šalių literatūros savaitei paminėti. Šių metų tema – „Gamta Šiaurėje“, todėl skaitymams buvo parinktos knygos atskleidžiančios žmogaus santykį su gamta.
2 klasių mokiniai bibliotekoje, prie žvakių šviesos, jaukiai susibūrę, klausė įdomių tekstų apie gamtą, kuriuos skaitė dešimtokai – Paulius, Gabrielė ir Augustė. Vėliau vaikai minė mįsles, klausėsi patarlių apie mešką.
3–4 klasių mokinius su Šiauriniais reliktais, Aukštaitijos nacionaliniame ir Labanoro regioniniame parkuose supažindino Aukštaitijos NP ir Labanoro RP direkcijos Biologinės įvairovės skyriaus vyr. specialistas Andrejus Gaidamavičius. Taip pat mažiesiems gimnazistas papasakojo, kokią svarbią vietą gamta užima mūsų gyvenime.
Priminė, kad vaiko širdyje meilę ir pagarbą gamtai svarbu ugdyti nuo vaikystės.
Lapkričio 15 d. Ib klasės mokiniai dalyvavo Šiaurės šalių literatūros savaitės renginyje. Bibliotekos vedėja Daiva Bielinienė pristatė šių metų temą – „Gamta šiaurėje“ ir pakvietė aplankyti bibliotekoje veikiančią Šiaurės šalių literatūros savaičių plakatų parodą, o mokytoja J. Trapikienė pristatė švedų rašytojo P. Svensson knygą „Apie ungurius ir žmones“, kurios ištraukas pirmokai garsiai skaitė ir aptarė.
Daugiau informacijos rasite čia

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content