Gimnazijos bibliotekoje vyko netradicinės veiklos, skirtos eiliuotam žodžiui „Mano pirmasis posmas“

Kiekvieną spalio mėnesio trečiadienį gimnazijos bibliotekoje vyko netradicinės veiklos, skirtos eiliuotam žodžiui „Mano pirmasis posmas“. Joje dalyvavo dešimt 3 ir 5 klasių mokinių. Susitikimų metu jie susipažino su poezija, skaitė ne tik eilėraščius, bet ir eiliuotas pasakas, atlikto kūrybines užduotėles. Mažuosius gimnazistus labiausiai džiugino įvairios kūrybinės veiklos: kūrė eilėraščius pagal duotus sakinius, piešė pagal pateiktus eilėraščių posmus, žaidė judriuosius žaidimus.
Netradicinės veiklos vaikams neprailgo, nes žinome, kad svarbiausias bibliotekos uždavinys – puoselėti mokinių meilę knygai bei skaitymui.
Daugiau informacijos rasite čia