Ignalinos rajono BUM mokinių rudens kroso varžybos

Spalio 6 d. Ignalinos miesto estradoje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių rudens kroso varžybos. Dalyvavo 96 rajono mokiniai. Varžybos buvo organizuojamos  4 grupėse (pagal klases).

5–6 klasių mergaičių grupėje 1 vietą  iškovojo Rusnė Pranevičiūtė, 2 vietą – Auksė Mikaliakaitė, 3 vietą– Marija Zabolevičiūtė.  Berniukų grupėje 3 vietą iškovojo Rokas Girdziušas.

7–8 klasių mergaičių grupėje 1 vietą  iškovojo Kornelija Sukovaitė, 3 vietą – Evelina Čeponytė. Berniukų grupėje 1 vietą iškovojo Tomas Daubaras, 3 vietą – Damir Mamedkhonov.

I–II klasių mergaičių grupėje 1 vietą iškovojo Deimantė Mažeikaitė, 3 vietą – Ieva Valaikaitė, berniukų grupėje  1 vietą iškovojo Kristupas Pranevičius, 2 vietą – Justinas Mačėnas, Nojus Vilimas – 3 vietą.

III–IV klasių mergaičių grupėje 1 vietą iškovojo Gabrielė Keturkaitė, 2 vietą – Greta Samoškaitė. Berniukų grupėje 1 vietą  iškovojo Raimondas Juchnevič, 2 vietą – Edvinas Mačėnas, 3 vietą – Dovydas Rimšelis. Sveikiname nugalėtojus!