-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Nacionaliniame operos ir baleto teatre nuskambėjo jubiliejinis „Dainų dainelės 2022“ baigiamasis laureatų koncertas

Nacionaliniame operos ir baleto teatre nuskambėjo jubiliejinis „Dainų dainelės 2022“ baigiamasis laureatų koncertas

Nacionaliniame operos ir baleto teatre nuskambėjo jubiliejinis „Dainų dainelės 2022“ baigiamasis laureatų koncertas. Mūsų gimnazijos solistei Airūnei Marijai Katyšovei buvo neįkainojama patirtis dainuoti grojant jungtiniam „Dainų dainelės“ orkestrui – LRT grupei ir Martyno Staškaus vadovaujamam Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos simfoniniam orkestrui. Jaunaisiais dainorėliais ir stipriais jų balsais džiaugėsi renginio vedėjai Gerūta Griniūtė ir Ignas Krupavičius. Ši šventė ilgam išliks atmintyje, o toks pasiekimas įpareigoja ir motyvuoja dar labiau puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content