-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Su gimnazistais susitiko Krašto apsaugos viceministras Žilvinas Tomkus

Su gimnazistais susitiko Krašto apsaugos viceministras Žilvinas Tomkus

Gegužės 19 d. gimnazijoje lankėsi ir su II–IV klasių gimnazistais susitiko Krašto apsaugos viceministras Žilvinas Tomkus. Svečias gimnazistams pasakojo apie Lietuvos kariuomenės struktūrą ir funkcijas, pateikė klausimų, o atsakiusiems į juos buvo įteiktos dovanėlės. Viceministras kvietė mokinius būti pilietiškus, atsakingus už savo valstybę, ugdytis valią ją ginti ir mokėti įvertinti grėsmes ir rizikas, nepasiduoti manipuliacijoms nei internetinėje erdvėje, nei visuomenėje. „Mokiniai turėtų žinoti, kas vyksta pasaulyje ir savame krašte, burtis į organizacijas ir ugdytis reikiamus gebėjimus, nes grupės galia didesnė nei vieno žmogaus“, – sakė Ž. Tomkus.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content