-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Susitikimas su MRU dekano padėjėju dr. Juozu Valčiuku ir studentu Jokūbu Mačkine

Susitikimas su MRU dekano padėjėju dr. Juozu Valčiuku ir studentu Jokūbu Mačkine

Gegužės 18 d. II–IV klasių mokiniai susitiko su Mykolo Romerio universiteto dekano padėjėju dr. Juozu Valčiuku ir šio universiteto studentu, buvusiu gimnazistu Jokūbu Mačkine. Svečiai pasakojo, kaip jie pasirinko savo profesinį kelią, pasidalino patirtimi. Dėstytojas vaizdžiai papasakojo gimnazistams apie siekiamybes ir kompetencijas bei potyriminį mokymą, jo privalumus ir apie tai, kaip jį vertina studentai. Jokūbas Mačkinė kalbėjo apie savo studijų kelią, mentorystės programą ir pasidalino mintimis, kaip siekti savo tikslų.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content