-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Išvyką į Visagino technologijos ir verslo profesinio rengimo centrą

Išvyką į Visagino technologijos ir verslo profesinio rengimo centrą

Balandžio 11 dieną Karjeros grupė organizavo išvyką į Visagino technologijos ir verslo profesinio rengimo centrą. Susitikimą pradėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Ratkevičienė. Ji trumpai supažindino su mokymo centro veikla, pristatė mokymo programas, kurias galima rinktis baigus 9 ar 10 klasę ir profesinio mokymo programų modulius. Tokių programų yra penkios: kompiuterinio projektavimo operatorius, automatinių sistemų mechatronikas, vizualinės reklamos gamintojas, suvirintojas, virėjas. Mokiniai apžiūrėjo laboratorijas ir mokymo patalpas.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content