Geografijos olimpiados: „Žemės poliarinės sritys: nuo globaliųjų iššūkių iki lokalių ir globalių interesų“  savivaldybės etapas

Geografijos olimpiados: „Žemės poliarinės sritys: nuo globaliųjų iššūkių iki lokalių ir globalių interesų“ savivaldybės etapas

Kovo 17 d. vyko geografijos olimpiados: „Žemės poliarinės sritys: nuo globaliųjų iššūkių iki lokalių ir globalių interesų“ savivaldybės etapas, jame dalyvavo 10 gimnazistų. Mokiniai sprendė testą, atliko sunkias teorines ir praktines užduotis, žymėjo objektus kontūriniuose žemėlapiuose. Andrius Gasiukevičius, II a, laimėjo I vietą ir surinko 79,7 balus ir pateko į respublikinį etapą, III vietą – Jurandas Laškovas, III b, – 56,4 balo. Sveikiname.