Dalyvaujame verslumo ugdymo projekte „CREAzone Matrix“

Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos I–IV klasių mokinių grupė su mokytoja A.Urbanaite dalyvauja verslumo ugdymo projekte „CREAzone Matrix“, kurį vykdo VšĮ „Euroregiono Ežerų kraštas direktorato biuras“ kartu su UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“. Projektas vyksta trimis etapais. Gimnazistų grupė dalyvauja I etape „BE BETTER“ – asmeninio ir socialinio verslumo įgūdžių ugdymo mokymai.
Vasario 25 dieną mokymai vyko nuotoliniu būdu viešbutyje-restorane „Žuvėdra“. Mokymų metu jaunuoliai atliko savęs pažinimo užduotis, lavino komandinio darbo įgūdžius, mokėsi planuoti laiką ir kurti verslo idėjas, sužinojo, kaip susikalbėti su skirtingais žmonėmis, vaidino realias verslo situacijas. Projekto veiklos žavi, nes kartais tenka įsijausti į neįprastas situacijas, pavyzdžiui, nuspręsti, ką darytum, jei išgyventum lėktuvo katastrofą dykumoje. Žaidybinės situacijos ugdo projekto dalyvių vieningumą ir draugiškumą. Dar laukia treji mokymai ir daugybė įdomių projekto veiklų.