-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Veiklos, skirtos Saugaus interneto savaitei 2022

Veiklos, skirtos Saugaus interneto savaitei 2022

Vasario 7-11 d. vyko įvairios veiklos, skirtos Saugaus interneto savaitei 2022. Iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.
Su mokiniais pamokų metu buvo aptariamos jaunimui aktualiausios elektroninių nusikaltimų temos, bendravimo kultūra internete bei elektroninių patyčių formos. Buvo kalbama apie slaptažodžių kūrimą, saugų elgesį, elektroninių laiškų rašymą.
Mokiniai žinias pasitikrino atlikdami testus internetinėje svetainėje draugiškasinternetas.lt

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content