MOKYKLOS NAUJIENOS
Respublikinė kūrybinių darbų paroda „Mano kalėdinė puošmena“

Respublikinė kūrybinių darbų paroda „Mano kalėdinė puošmena“

Gruodžio 12 d. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos 2-7 klasių mokiniai dalyvavo respublikinėje kūrybinių darbų parodoje „Mano Kalėdinė puošmena“, kurią organizavo Klaipėdos „Versmės“ progimnazija. Šios parodos tikslas buvo įtraukti mokinius į kūrybinę veiklą, suteikti kūrybinės sėkmės ir džiaugsmo pojūtį bei ugdyti jų saviraišką, kūrybingumą, išradingumą kuriant kalėdines puošmenas.
Mokinius parodai ruošė ir padėjo jiems kurti puošmenas specialiosios pedagogės, logopedės Veronika Gibler ir Ina Petrovskienė.
Nuo gruodžio 20 d. iki sausio 6 d.
su Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos mokinių darbais galima susipažinti čia: https://prezi.com/p/_gng98uisflj/?present=1

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content