-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Rajono bendrojo ugdymo mokyklų 3-4 kl. kvadrato varžybos

Rajono bendrojo ugdymo mokyklų 3-4 kl. kvadrato varžybos

Gruodžio 14 d. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijoje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 3-4 kl. kvadrato varžybos. Dalyvavo 4 komandos:, Vidiškių, Didžiasalio „Ryto“ ir dvi Ignalinos Č. Kudabos gimnazijos.
Kova dėl pirmos vietos buvo ypač sudėtinga, vyravo įtampa. Vidiškiečiai susitikę su Ignalinos Č. Kudabos pirma ir antra komandomis po dviejų kėlinių sužaidė rezultatu 1:1, tačiau trečiame kėlinyje nugalėjo Vidiškių gimnazijos komanda. Pirmą vietą iškovojo Vidiškių gimnazijos komanda, antrą – Ignalinos Č. Kudabos antra, trečią – Ignalinos Č. Kudabos pirma komandos.
Kovos buvo įdomios ir atkaklios, vaikai įgijo patirties.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content