Švenčių laukimas gimnazijoje

Gruodžio 8 d. gimnazijoje kasdienius darbus pakeitė smagi netradicinė veikla, primenanti apie artėjančias laukiamiausias metų šventes. Visi mokiniai, mokytojai, gimnazijos darbuotojai vadovaujami dailės mokytojos Audronės Čeponienės kūrė kalėdines dekoracijas ir puošė gimnaziją. Visus pradžiugino darbų įkarštyje gautas Kalėdų senelių laiškas, kuriame jis ne tik sveikino su artėjančiomis šventėmis, bet ir žadėjo gruodžio 9 dienos rytą bent trumpam užsukti į gimnaziją. Kadangi dėl nenaudėlio viruso į vidų įeiti negalima, Kalėdų senelis pakvietė visus, kas gali, išeiti jo pasitikti į stadioną, o kas negali – bent pro langus susimojuoti. Savo pažadą jis ištesėjo ir gimnazistus aplankė, dabar visi nekantriai laukia, kada išsipildys ir antrasis pažadas – po kelių dienų užsukti su dovanomis.