MOKYKLOS NAUJIENOS
Programos „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ „Mokinių klubo“ užsiėmimas

Programos „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ „Mokinių klubo“ užsiėmimas

Gruodžio 7 d. gimnazijoje įvyko programos „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ „Mokinių klubo“ užsiėmimas su klubo kuratore aktorė Giedrė Giedraitytė. Šio užsiėmimo metu mokiniai su kuratore kūrė galutinį projekto rezultato planą, vykdė įvairias veiklas.
Programą „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“ įgyvendina asociacija „Kūrybinės jungtys“(@KurybinesJungtys). Programa yra Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vykdomo projekto Kultūrinės edukacijos sistemos modernizavimo (@kulturinesedukacijos) dalis. #KurybinėsJungtys #TyrinėjimoMenas
#MokomėsBendruomenėje #Kultūra #Edukacija
#KultūrinėEdukacija #KESM

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content