MOKYKLOS NAUJIENOS
Programos „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“

Programos „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“

Lapkričio 17 d. gimnazijoje vyko  programos „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ „Mokytojų klubo“ antrasis užsiėmimas. Su „Mokytojų klubo“ nariais susitiko dirbanti kūrėja Julija Mažuolienė. Šįkart vyko diskusija apie kūrybinį mąstymą ir jo svarbą. Buvo aptarti kūrybinio mąstymo būdai, keliamos problemos, su kuriomis mokytojai susiduria kasdieniame darbe, ir ieškoma problemų sprendimų kelių. Susitikimo pabaigoje mokytojai pasidžiaugė naujais patyrimais, išsakė savo pastabas ir pateikė pasiūlymų tolimesnėms veikloms.

Programą „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“ įgyvendina asociacija „Kūrybinės jungtys“(@KurybinesJungtys). Programa yra Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vykdomo projekto Kultūrinės edukacijos sistemos modernizavimo (@kulturinesedukacijos)  dalis. #KurybinėsJungtys  #TyrinėjimoMenas

#MokomėsBendruomenėje  #Kultūra  #Edukacija

#KultūrinėEdukacija  #KESM

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content