Mykolo Riomerio Universiteto projekto „Gyvenimo startuolis“ komanda gimnazijoje

Spalio 27 d. gimnazijoje lankėsi Mykolo Riomerio Universiteto projekto „Gyvenimo startuolis“ komanda. Dėstytojai ir studentai kalbėjosi su I-IV klasių gimnazistais apie gyvenimo valdymą, tikslus ir prasmę. Lektoriai pateikė mokiniams pavyzdžių apie pasirinkimus baigus mokyklą, kokias dažniausiai daro klaidas. Taip pat kalbėjo apie savęs kaip asmeninio ženklo kūrimą ir pabrėžė, kad procesą pirmiausia reikėtų pradėti nuo socialinių tinklų išvalymo, nuo nereikalingos ydingos asmenybei informacijos. Kita vertus, norėdami nustatyti savo gabumus, kūrybiškumo kryptį ar bendruosius polinkius, turėtų atlikti testus.
Šių paskaitų tikslas – paskatinti jaunus žmones galvoti apie savo asmenines savybes ir darbo rinkos poreikius, kurti ryšius ir formuoti aplinkos ratą, įsivertinti savo perspektyvas globaliame kontekste, suteikti žinių, kaip lavinti papildomus įgūdžius, lemiančius sėkmingą augimą.
Svečiai visiems linkėjo tapti sėkmingais, nes „sėkmė šypsosi tam, kuris dirba tai, ką myli“.
Veiklas organizavo Ugdymo karjerai grupė.