Raštingiausio gimnazisto rinkimai

Rugsėjo 27-30 d. vyko raštingiausio gimnazisto rinkimai, skirti Europos kalbų dienai paminėti. Visi 5-8 ir I–IV klasių gimnazistai per lietuvių kalbos ir literatūros pamokas rašė diktantą ir dalyvavo raštingiausio Ignalinos gimnazijos moksleivio rinkimuose.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad nei vienos klaidos nepadarė Orestas Razdaigora, 6a, Ignas Jakubovskis, 6b, Aurimas Petrulėnas, 6b, Kostas Kutra, 7a, Nojus Cicėnas, 7a, Emilija Vasiljevaitė, 7c, ir Paulius Kolosovas, Ia.

Po 1 klaidą padarė Gabija Kindurytė, 6a, Aurėja Navikaitė, 6a, Nojus Žilo, 6a, Jogailė Maskoliūnaitė, 8a, Rugilė Pilinskaitė, 8a, Urtė Lastakauskaitė, Ib, Samanta Stanevičiūtė, IIIb, Ugnė Stalygaitė, IVa, ir Matas Kovalevskis, IVb.

2 klaidas padarė  Eitvilė Gruodytė, 7a, Saida Repačkaitė, 7c, Oskaras Panavas, 7c, Gabrielė Milkutė-Preibys, 7c, Austėja Koverovaitė, 8a, Augustė Česokaitė, Ia, Eimantas Labuckas, Ia, Eglė Sidorenkaitė, Ia, Andrius Gasiukevičius, IIa, Kamilė Graužlytė, IIb, Dovydas Vaitkevičius, IIb, ir Liveta Kavaliauskaitė, IIIb. Sveikiname nugalėtojus!