-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Teatro IKI vasara nesibaigia rudenį.

Teatro IKI vasara nesibaigia rudenį.

Puiki teatro IKI vasara!
Mokslo metų pabaigoje vaidinome spektaklį „MUSĖ“ Ignalinos miesto bendruomenei, Birštone ir vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje „Jausmų sala“. Per vasaros atostogas teatro IKI atstovai dalyvavo trijų dienų teatro stovykloje „TEATRAUKIME“ Troškūnuose, Anykščių rajone. Projekto moto – „Aukime su teatru!“, o idėja – profesionalai Lietuvos kaimų ir mažų miestų jaunimui! Stovykloje susipažinome ne tik su Jurbarko, Troškūnų, Pasvalio ir Kauno teatrų jaunaisiais aktoriais, bet ir su nuostabiais profesionaliais režisieriais bei aktoriais: Justu Terteliu, Aleksandru Špilevojum, Gabriele Kuodyte, Tomu Kizeliu, Gyčiu Padegimu, Violeta Mičiuliene, bet ir vaidinome, žaidėme, linksminomės, mokėmės, kūrėme, bendravome su įvairiausiais žmonėmis. Vakarais žiūrėjome puikius spektaklius – teatro „Atviras ratas“ „Karantino dienoraščius“ ir „Juoda balta“, kuriuos režisavo Aidas Giniotis. Troškūnų vienuolyne, kuriame buvome apsistoję, praleidome labai prasmingą laiką. Džiaugėmės puikiu koncertu bažnyčios požemių menėje, kurioje gyva muzika ir energija dalinosi aktoriai Gediminas ir Ainius Storpirščiai. Ir tai buvo tik mažas apšilimas prieš penkių dienų stovyklą Troškūnuose! Liepos pradžioje teatro IKI atstovai keliavo į meno terapijos ir kūrybinių improvizacijų stovyklą – festivalį „Troškimai“. Smagu buvo susitikti senus ir pažinti naujus draugus iš Pasvalio, Jurbarko, Kauno, Šiaulių, Vilniaus ir, be abejonės, pačių Troškūnų. Šioje stovykloje turėjome daug dirbtuvių. Pirmą dieną susitikome su teatru „Teatriukas“, susipažinome su japonų BUTO teatro principais. Vakare klausėmės nuostabaus Jokūbo ir Sauliaus Bareikių koncerto. Antrą dieną gaminome knygutes, kuriose paskutinę dieną rašėme palinkėjimus vieni kitiems, plojome ritmus. Trečią dieną padedami gongų skambesio keliavome po savo pasąmonę. Ketvirtą dieną mokėmės teisingai nukreipti savo valią į reikiamus dalykus ir apie auros galią, šiek tiek vėliau mokėmės kalbėti viešumoje. Vakare dalyvavome grupės „Royce“ ir Mantas Jankavičiaus koncerte. Paskutinę dieną mokėmės valdyti savo mintis, kūną ir koordinaciją. Ši veikla buvo susijusi su pojūčiais ir pasitikėjimu. Grįždami į namus dalinomės savo mintimis apie stovyklą Troškūnuose, džiaugėmės, kad dalyvaudami festivaliuose turėsime daugiau draugų ir prisiminimų. Visi vienbalsiai nusprendėme, kad į stovyklą norėtume vykti ir kitais metais. O ruduo vėl tęsia teatrinę kelionę, nes vos tik spėję sugrįžti į mokyklą, rugsėjo 9-10 dienomis jau vykome į XIII tarptautinę vaikų ir jaunimo kūrybinę laboratoriją – festivalį Šiauliuose „Baltoji varnelė“.
Kamilė Graužlytė, Ignalinos gimnazijos teatro IKI narė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content