-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Gimnazijoje veiklą pradėjo mokinių laisvalaikio erdvė „Prie arbatos“

Gimnazijoje veiklą pradėjo mokinių laisvalaikio erdvė „Prie arbatos“

Gimnazijoje savo veiklą pradėjo mokinių laisvalaikio erdvė „Prie arbatos“. Į laisvalaikio erdvę renkasi pailgintos grupės 3-4 klasių vaikai. Jie žaidžia, piešia, geria arbatą, dalinasi dienos įspūdžiais, ruošia pamokas. 8 klasės mokinės – Lukrecija, Gabrielė ir Rusnė kuria naujas iniciatyvas gimnazijoje, o II-okė Liepa, moko mažuosius pynimo meno. Ši veikla skirta lavinti kūrybiškumą, sveiką gyvenseną, ekologinius įgūdžius, taip pat tobulinti įvairias asmenines ir socialines kompetencijas. Laisvalaikio erdvė veikia nuo 7.30 val. iki 16.00 val. Vadovė Laima Teteriukovienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content