-- Pasirinkite --

Sausio 18 d. Ignalinos sporto ir pramogų centre vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų merginų ir vaikinų tinklinio varžybos. Dalyvavo Ignalinos Česlovo Kudabos, Ignalinos rajono Vidiškių, Ignalinos rajono Didžiasalio „Ryto“ gimnazijų 5 merginų ir 5 vaikinų komandos.
Varžybas lydėjo atkakli ir ryžtinga komandų kova. Didžiojoje dalyje kovų iki pat paskutinės akimirkos buvo sunku nuspėti, kuri komanda pelnys pergalę.
Tarp merginų Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos I komanda iškovojo II vietą (Vitkauskaitė Morta, IIa, Saikauskaitė Mija, IIa, Jatulytė Arija, IIb, Ruzgaitė Gabrielė, IIa, Česokaitė Augustė, IIa, Grigelytė Kornelija, IIa).
Tarp vaikinų Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos I komanda iškovojo II vietą (Vilimas Nojus, IIa, Mačėnas Justinas, IIa, Labuckas Eimantas, IIa, Liškevičius Orintas, IIa, Suchadolvskis Motiejus, IIa, Bareckas Tajus, IIb, Gaidelis Karolis, IIa), Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos II komanda iškovojo III vietą (Graznovas Džiugas, Ia, Mickevič Domas, Ia, Pranevičius Kristupas, Ia, Samukėnas Ronaldas, Ia, Šurna Matas, Ia, Baševas Dominykas, Ib, Glinskas Pijus, Ib, Rantinšas Edvinas, Ib).
Komandos nugalėtojos apdovanotos taurėmis, prizininkai medaliais.
Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos mokiniams tai buvo kontrolinės varžybos rengiantis Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėms varžyboms.

Skip to content